![](https://enoplois.gr/wp-content/uploads/2024/01/417760917_10232657851094523_3630837688788122972_n.jpg)
Στο Δέλτα του Έβρου, η νέα διοίκηση του Συλλόγου Αινήσιο Δέλτα οργάνωσε μια πολύ πετυχημένη εκδήλωση για Αγιασμό των υδάτων, παρουσία τόσο θεσμικών εκπροσώπων, κυνηγών και ψαράδων, αλλά και πολύ κόσμου.
![](https://enoplois.gr/wp-content/uploads/2024/01/416894952_2763386740492375_4641389470928317114_n-1200x538-1-1024x459.jpg)
Με τις βάρκες των ψαράδων γύρω-γύρω, πέντε άτομα έπεσαν στα παγωμένα νερά του Δέλτα του ποταμού Έβρου για να πιάσουν τον Σταυρό.
![](https://enoplois.gr/wp-content/uploads/2024/01/417357069_355519043932803_2096850166939842702_n.jpg)
![](https://enoplois.gr/wp-content/uploads/2024/01/417379491_355519003932807_906903745310495163_n.jpg)
![](https://enoplois.gr/wp-content/uploads/2024/01/416898197_2763386593825723_5964252894897558675_n-1200x538-1-1024x459.jpg)
Η Συντονίστρια του γραφείου του Πρωθυπουργού Κυριάκου Μητσοτάκη στη βόρεια Ελλάδα Έλενα Σώκου, ο Αντιδήμαρχος Φερών και Πρωτογενούς Τομέα Δημήτρης Κολγιώνης και ο Αντιδήμαρχος Τεχνικών Υπηρεσιών Αλεξανδρούπολης Γιάννης Ναϊτίδης, μαζί με τον βουλευτή Έβρου Παράσχο Παπαδάκη, έδωσαν το παρόν στον Αγιασμό των υδάτων, δίπλα στις καλύβες των ψαράδων και κυνηγών της περιοχής.
![](https://enoplois.gr/wp-content/uploads/2024/01/414497758_355518963932811_2421154498970624878_n.jpg)
Ακολουθούν περισσότερες φωτογραφίες:
![](https://enoplois.gr/wp-content/uploads/2024/01/415430986_10232657851294528_6773352993336194963_n-1024x683.jpg)
![](https://enoplois.gr/wp-content/uploads/2024/01/415440884_10232657860254752_4309713057835547045_n-1024x683.jpg)
![](https://enoplois.gr/wp-content/uploads/2024/01/415490240_10232657861134774_7065934206238549966_n-1024x683.jpg)
![](https://enoplois.gr/wp-content/uploads/2024/01/416886308_10232657857614686_2088617170833446345_n-1024x683.jpg)
![](https://enoplois.gr/wp-content/uploads/2024/01/417579275_10232657857214676_8887929085748256749_n-1024x683.jpg)
![](https://enoplois.gr/wp-content/uploads/2024/01/417591505_10232657861574785_2399446629757617310_n-1024x683.jpg)
![](https://enoplois.gr/wp-content/uploads/2024/01/417680826_10232657856294653_6102727414589271867_n-1024x683.jpg)
![](https://enoplois.gr/wp-content/uploads/2024/01/417683889_10232657856894668_9081269536157631069_n-1024x683.jpg)
![](https://enoplois.gr/wp-content/uploads/2024/01/417687886_10232657860054747_1295269644590263151_n-683x1024.jpg)
![](https://enoplois.gr/wp-content/uploads/2024/01/417687890_10232657861294778_2763894025036596947_n-1024x683.jpg)
![](https://enoplois.gr/wp-content/uploads/2024/01/417695449_10232657856414656_2925884166188091366_n-1024x683.jpg)
![](https://enoplois.gr/wp-content/uploads/2024/01/417695844_10232657861414781_5591360587216698054_n-1024x683.jpg)
![](https://enoplois.gr/wp-content/uploads/2024/01/417698716_10232657854294603_6792768915838958112_n-1024x683.jpg)
![](https://enoplois.gr/wp-content/uploads/2024/01/417699416_10232657858094698_5522636165982079785_n-1024x683.jpg)
![](https://enoplois.gr/wp-content/uploads/2024/01/417704507_10232657860774765_4614645693579216590_n-1024x683.jpg)
![](https://enoplois.gr/wp-content/uploads/2024/01/417712560_10232657859854742_1586132363091578113_n-1024x683.jpg)
![](https://enoplois.gr/wp-content/uploads/2024/01/417754967_10232657860574760_7529668917829664680_n-1024x683.jpg)
![](https://enoplois.gr/wp-content/uploads/2024/01/417817149_10232657860414756_2600760372274764266_n-1024x683.jpg)
![](https://enoplois.gr/wp-content/uploads/2024/01/417819428_10232657859694738_367198036732774119_n-1024x683.jpg)
![](https://enoplois.gr/wp-content/uploads/2024/01/417826341_10232657859414731_244093107785063500_n-683x1024.jpg)
I like this blog it’s a master piece! Glad I discovered this ohttps://69v.topn google.Raise your business