![](https://enoplois.gr/wp-content/uploads/2023/03/ΝΙΚΟΣ.jpg)
Συγχαρητήρια στον Χαράλαμπο Χαλκιαδάκη, στην Εμμανουέλα Κατζουράκη, στο Νίκο Μαυρομμάτη και στον Μάκη Μίτα για τις επιδόσεις τους στο Παγκόσμιο Κύπελλο Πήλινου Στόχου 2023 που διεξήχθη στην Ντόχα του Κατάρ! Ο Μπάμπης Χαλκιαδάκης στο Σκητ ανδρών αγωνίστηκε και με την εξαιρετική του εμφάνιση κατέκτησε την 8η θέση επιτυγχάνοντας σκορ 123/125. Στο Σκητ γυναικών η Εμμανουέλα Κατζουράκη κατέλαβε την 15η θέση με σκορ 118/125. Στο Σκητ ανδρών συμμετείχαν επίσης και ο Νίκος Μαυρομμάτης στην 25η θέση με 121/125 και ο Μάκης Μίτας στην 33η θέση με 120/125.
Συγχαρητήρια σε όλους τους αθλητές και σε όλη την ελληνική αποστολή!!
Οι επιλογές των πρωταθλητών είναι Beretta!
![](https://enoplois.gr/wp-content/uploads/2023/03/BERETTA.png)
BERETTA DT11 Μπάμπης Χαλκιαδάκης, Έμμα Κατζουράκη και Μάκης Μίτας
BERETTA DT11 Black Edition Νίκος Μαυρομμάτης
![](https://enoplois.gr/wp-content/uploads/2023/03/ΕΜΜΑ.png)
![](https://enoplois.gr/wp-content/uploads/2023/03/ΜΠΑΜΠΗΣ.png)
![](https://enoplois.gr/wp-content/uploads/2023/03/ΜΑΥΡΟΜΜΑΤΗΣ.png)
![](https://enoplois.gr/wp-content/uploads/2023/03/ΜΙΤΑΣ.png)